Redesign blog en bedrijfssite: preview

Mijn nieuwe huisstijl is gedrukt. Tijd voor een redesign van dit blog Schrijven voor internet en mijn bedrijfssite De verwoording. Hier is een preview van de designs, ik hoor graag wat jullie ervan vinden!

Ontwerper en WordPress-wizard Simon Koelewijn van Seems en Frankwatching heeft op basis van de huisstijl door Querine Wegman de volgende webdesigns gemaakt.

Schrijven voor internet:

Blog redesign preview

De verwoording:

De verwoording preview redesign

Plaats dit bericht op Twitter Stuur dit bericht door via LinkedIn Plaats/stem op MSN Reporter Plaats/stem op NUjij

Printen Printen | E-mail dit artikel E-mail dit artikel



11 reacties ↓

#1 Calijn op 14.05.09 om 22:48

Ziet er mooi uit Aartjan! Complimenten. Waarom heb je gekozen voor een rustige linkerkolom?

#2 Jens Swelson op 15.05.09 om 07:46

Ziet er inderdaad mooi uit, vooral die 2e voor je bedrijfswebsite. Mooi overzichtelijk!

#3 Aartjan op 15.05.09 om 09:56

Calijn, dank je. Linkerkolom gebruik ik nu helemaal niet, maar ik wil hem gaan gebruiken voor de calls to action. Vooral inschrijven op nieuwsbrief ga ik op mikken.

Jens, dank je. Ben ook erg in mijn nopjes.

#4 Johan op 15.05.09 om 13:51

Mijn complimenten. Ziet er heel strak en zakelijk uit. En past heel goed bij de huisstijl.

#5 Aartjan van Erkel op 15.05.09 om 20:59

Tx Johan, leuk om te horen van jou als collega!
Heb geprobeerd om een aantal krachtige principes over conversie en SEO toe te passen op mijn eigen site en blog.

#6 hans keeren op 18.05.09 om 20:02

Aartjan, mijn complimenten. Vooral De verwoording ziet er erg goed uit.

#7 Aartjan van Erkel op 18.05.09 om 20:09

Tx Hans :-)

#8 Eric CK op 20.05.09 om 18:28

Ha Aartjan, dat ziet er hartstikke goed uit. Mooie en rustige kleuren.

Die vier pictogrammen met tekst op de voorpagina van De Verwoording zijn verhelderend.

Plus een mooie link met alle social media. Zoals het hoort!

#9 Aartjan van Erkel op 20.05.09 om 21:17

Bedankt voor je complimenten Eric, buigend in ontvangst genomen! :-)

#10 Erno Hannink op 22.05.09 om 09:53

Wat me opvalt, naast het rustige eigen ontwerp wat een verbetering is van je huidige sites:

{blog} Kolom links zorgt voor afleiding van waar het om draait -de inhoud. Jammer. Foto mag uit de header – blog gaat over schrijven voor internet en niet over Aartjan.

{site} Gaat erg veel over jou, wie je bent, waar je aan werkt, jouw tweets. Waar gaat het over de klant? What’s in it for me? Wat heb ik er aan als ik bij jou kom? Dat mis ik.

#11 Aartjan op 24.05.09 om 10:03

Erno, bedankt voor je opmerkingen!

Ik snap je punt over de foto, maar ben het toch oneens :-) Het is mijn ervaring dat het gewaardeerd wordt als ik mijn blog wat persoonlijker maak. Foto hoort daar natuurlijk ook bij, net als een gedetailleerd verhaaltje over mijn energiebron als blogger.

Of de foto in de header staat of niet, ik weet niet of dat echt uitmaakt. Ben inderdaad wel benieuwd of ik daar nog meer opmerkingen over krijg.

Doel is de bezoeker een inschatting te laten maken of ik recht van spreken heb over online copywriting. Dat doe ik oa door te laten zien wie en wat ik ben.

Goed punt over de site: in het design dat ik hier laat zien staan nog veel voorlopige teksten en lorem ipsums. Uiteindelijke teksten gaan wel degelijk in op what’s in in for me.

Erg leuk om bezig te zijn met design van mijn eigen uitingen op internet, en om erover te sparren met jou en andere experts!

Reageer